Test podwodnej obudowy do iPhone – Oceanic+ Dive Housing!
W bonusowym odcinku podcastu Spod Wody recenzujemy obudowę do iPhona Oceanic Plus Dive Housing, która zamienia go w kamerę podwodną, aparat fotograficzny i komputer nurkowy. Obudowa jest solidnie wykonana, działa do 60 metrów głębokości i oferuje funkcje takie jak profil nurkowy, autokorekcję kolorów i logbook. Jest świetnym rozwiązaniem dla nurkowania rekreacyjnego. Dziękujemy za oglądanie i zapraszamy do subskrypcji naszego podcastu.
Obejrzyj odcinek
Przeczytaj podcast
W tym bonusowym odcinku podcastu Spod Wody recenzuje obudowę do iPhona Oceanic Plus Dive Housing, która zamienia go w kamerę podwodną, aparat fotograficzny i komputer nurkowy. Przetestowałem to urządzenie w różnych warunkach i jestem mile zaskoczony. Obudowa jest solidnie wykonana i trzyma się fajnie w ręku.
Dzięki pomocy Mariusza z ECN Systemy Nurkowe udało się zdobyć, przetestować i zrecenzować obudowę podwodną do iPhone – Oceanic+ Dive Housing. Jeżeli spodobał Ci się sprzęt to możesz go kupić bezpośrednio u polskiego dystrybutora.
Może pracować do głębokości 60 metrów i w temperaturze od 4 do 35 stopni. Urządzenie działa jako komputer nurkowy i można nim nurkować z akwalungiem (powietrze), nitroks do 40%, a także w trybie freedivingu i snorkelingu. Czas pracy na baterii to 100 godzin. Obudowa ma dodatkowe zaczepy do mocowania lamp i uchwytów. Może być przypięta retraktorem np. do skrzydła. Urządzenie jest kompatybilne z iPhone’ami od drugiej generacji iPhone SE do najnowszych modeli.
Podłączenie jest proste, a producenci przygotowali wideoinstrukcję. Obudowa pozwala na nagrywanie filmów i robienie zdjęć pod wodą, a także oferuje funkcje takie jak profil nurkowy, autokorekcję kolorów i logbook. Podczas testów okazało się, że iPhone może się przegrzewać w obudowie, ale w warunkach rekreacyjnych nie sprawia to trudności. Obudowa jest świetnym rozwiązaniem dla nurkowania rekreacyjnego i nie wymaga inwestycji w drogi sprzęt. Jedynym minusem jest konieczność naładowania baterii iPhone’a przed nurkowaniem.
Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z tego urządzenia i mam nadzieję, że pojawią się jeszcze inne ciekawe urządzenia, które urozmaicą nurkowanie rekreacyjne. Dziękuję za obejrzenie tego bonusowego odcinka i zachęcam do subskrypcji i wsparcia naszego podcastu.